فهرست
متون عمومي
بيشتر
اخبار

1397/8/12 شنبه با هدف معرفی منابع طرح کتابخوان ماه: نشست جمع خوانی کتاب در کتابخانه پارکشهر مرند برگزار شد کتابخانه عمومی پارکشهر مرند با برگزاری نشست جمع خوانی کتاب، میزبان جمعی از اعضای نوجوان این کتابخانه شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، کتابخانه عمومی پارکشهر مرند با برگزاری نشست قصه گویی و جمع خوانی کتاب، پذیرای جمعی از اعضای نوجوان این کتابخانه شد.
در این نشست، کتاب «هیچ کس جراتش را ندارد» نوشته حمیدرضا شاه آبادی از منابع معرفی شده در طرح کتابخوان ماه ویژه «آبان ماه» توسط خیراله اسماعیلی اقدم(مسئول کتابخانه) معرفی و سپس توسط حاضرین جمع خوانی شد.
رمان «هیچکس جراتش را ندارد»، داستان نوجوانانی است که کمک به دوستی که پدربزرگش بیمار است به دنبال او می‌روند و اتفاقاتی ترسناک رقم می‌خورد و در نهایت، داستان به آغاز جنگ تحمیلی و دفاع مقدس ملت ایران گره می‌خورد. این اثر، دارای داستانی پرماجرا است و فضای آن، تفاوت‌های زیادی با سایر رمان‌های نوجوان دارد. داستانی غیرقابل پیش‌بینی که به جنگ ختم می‌شود. هم‌چنین ویژگی اصلی موضوع این رمان، پرداختی جدید از زاویه‌ای تازه به مضمون جنگ است که با ظرافت تمام در توصیف‌ها و صحنه‌پردازی‌ها، داستان را به سمت جنگ سوق می‌دهد و خواننده را در عین غافل‌گیری با خود همراه می‌کند.
گفتنی است شخصیت های اصلی این داستان در ردهای سنی نوجوان هستند که این نکته عامل مهمی برای جذب مخاطب این سنین است.
اخبار قبلی
نسخه قابل چاپ
ساعت
چهارشنبه 23 آبان 1397

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما