فهرست
متون عمومي
بيشتر
اخبار

1397/1/27 دوشنبه بمناسبت مبعث رسول اکرم(ص) انجام گرفت؛ قصه گویی و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی ولایت هوراند کتابخانه عمومی ولایت هوراند با قصه گویی و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی بمناسبت عید مبعث پذیرای جمعی از اعضاء و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، کتابخانه عمومی ولایت هوراند با برگزاری نشست قصه گویی و برنامه های متنوع فرهنگی به مناسبت عید مبعث پذیرای جمعی از اعضای کودک و نوجوان شد.
در برنامه قصه گویی هفتگی کتابخانه عمومی ولایت هوراند که با همکاری مهد کودک شمیم بهشت برگزار شد داستان کودکانه «مبعث: داستان پیامبر اکرم(ص)» برای کودکان که شامل کوه حرا، راز آن شب، پیامبر و فرشته، بخوان به نام خدا، آغاز راه، دین دانش و پاکی، همیشه با خدا، پیامبر خوبی ها برای اعضای کودک و نوجوان این کتابخانه توسط عبدیان به زبان ساده و کودکانه قصه گویی شد.
همچنین آموزش کاردستی با موضوع ساخت مسجد، شعر خوانی کودکانه درباره بعثت پیامبر، برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع «پیامبر خوبی ها حضرت محمد(ص)» و تقدیر از برترین نقاشی ها از دیگر برنامه های اجرا شده در این کتابخانه بود.
اخبار قبلی
نسخه قابل چاپ
ساعت
چهارشنبه 27 تير 1397

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما