فهرست
متون عمومي
بيشتر
هوراند مبعث 97

هوراند مبعث 97
بمناسبت مبعث رسول اکرم(ص) انجام گرفت؛ قصه گویی و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی ولایت هوراند کتابخانه عمومی ولایت هوراند با قصه گویی و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی بمناسبت عید مبعث پذیرای جمعی از اعضاء و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، کتابخانه عمومی ولایت هوراند با برگزاری نشست قصه گویی و برنامه های متنوع فرهنگی به مناسبت عید مبعث پذیرای جمعی از اعضای کودک و نوجوان شد.
در برنامه قصه گویی هفتگی کتابخانه عمومی ولایت هوراند که با همکاری مهد کودک شمیم بهشت برگزار شد داستان کودکانه «مبعث: داستان پیامبر اکرم(ص)» برای کودکان که شامل کوه حرا، راز آن شب، پیامبر و فرشته، بخوان به نام خدا، آغاز راه، دین دانش و پاکی، همیشه با خدا، پیامبر خوبی ها برای اعضای کودک و نوجوان این کتابخانه توسط عبدیان به زبان ساده و کودکانه قصه گویی شد.
همچنین آموزش کاردستی با موضوع ساخت مسجد، شعر خوانی کودکانه درباره بعثت پیامبر، برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع «پیامبر خوبی ها حضرت محمد(ص)» و تقدیر از برترین نقاشی ها از دیگر برنامه های اجرا شده در این کتابخانه بود.
ساعت
دوشنبه 5 فروردين 1398